FİYAT EŞLEŞTİRME GARANTİSİ

HOTELS GAIA

Gaia’da, bizimle her rezervasyon yaptığınızda size en iyi fiyatı sağladığımızdan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Yalnız fiyatlarımızı çevrimiçi kanallara dağıttığımız için, başka bir sağlayıcıda daha ucuz bir fiyat bulabileceğiniz durumlar olabilir. Böyle bir şey olursa bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Rezervasyon onayını aldıktan sonraki 24 saat içinde farklı bir online platformda daha düşük fiyatla rezervasyon yaptırabileceğinizi görürseniz, tarafımıza başvurarak aradaki fiyat farkını iade etmemiz için talepte bulunabilirsiniz. Bu iade talebi aşağıda yer alan hüküm ve koşullara tabidir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Rezervasyon onayını aldıktan sonra 24 saat içinde info@gaiaalacatı.com adresine aşağıdaki bilgileri içeren bir e-posta gönderin:

  1. Gaia rezervasyon referans numaranız (bunu rezervasyon onay e-postanızda bulabilirsiniz) ve iletişim bilgileriniz (tam ad ve telefon numarası);

 

  1. Eşleştirmemizi istediğiniz daha ucuz fiyat teklifinin ayrıntıları (Fiyatınızı doğrulamamız için aşağıda listelenen ilgili ayrıntılarla birlikte size daha ucuz otel rezervasyonunun sağlandığı yer);

 

  1. Rezervasyonunuzu onaylayan bizden gelen onay e-postası;

(Ayrıntıları inceleyeceğiz ve yedi iş günü içinde size bir yanıtla geri dönmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz)

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Eş Fiyat Garantimiz, rezervasyon yapılabilen ve aşağıdaki aynı kriterlere sahip olan otel rezervasyonları için geçerlidir:

  • Giriş tarihi
  • Ayrılış tarihi;
  • Kalış süresi;
  • Rezervasyon ekstraları (transferler ve geziler dahil);
  • Otel (oda tipi, oda sayısı ve pansiyon esası dahil);
  • İptal ve tarih değişikliği koşulları (iadesiz ve iadeli oda tipi).

Belirtilen biçimdeki Fiyat Eşleştirme Garantisi talebiniz, rezervasyon onayını aldıktan sonra 24 saat içinde gönderilmelidir. Sizden ek bilgiler istenebilir ve zamanında sağlanmalıdır. Rezervasyonunuzu onaylamadan önce bizimle konuşmak isterseniz,  0090 554 167 35 77 numaralı telefon aracılığıyla ya da info@gaiaalacati.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

24 saat talep süresi

Fiyatlar dakika dakika dalgalanabilir ve maliyetler gelecekte artabilir veya azalabilir, ancak Gaia ile rezervasyon yaptığınızda, rezervasyon sırasında tarafımızca onaylanan fiyat garanti edilir. Otellerimizden bazıları, tatil tarihinize yakın bir tarihte veya indirim dönemlerinde fiyatlarını değiştirebilir, fakat otel ödemeleriniz sizden tahsilat yaptığımız tarihte gerçekleştirdiğimiz için, yalnızca rezervasyonunuz onaylandıktan sonra 24 saat boyunca Eş Fiyat Garantimizi sunabiliyoruz.

Menü