Hotels Gaia

Her insanın geçmiş ile güçlü bağları olduğuna inanıyoruz ve Yunan mitolojisinde yer alan toprağı, başlangıcı ve varoluşu simgeleyen kozmik varlık tanrıça GAIA’nın adını taşıyoruz. GAIA’nın gök’ü, dağları ve denizleri yaratması gibi bizler de sizler için tatili, dinlenmeyi ve eğlenmeyi tasarlıyoruz.

GAIA Hotels olarak toprak anadan aldığımız adımızdan yola çıkarak doğayı ve toprağı korumak için ‘İleri dönüşüm’ü mottomuz olarak belirledik. İleri dönüşüm, yapıldıkları amaca artık hizmet etmeyen ürünlerin yeniden tasarlanarak yepyeni bir ürün olarak kullanılmasıdır. Bu nedenle mobilyalarımızı atıl halde bulunan ahşaplardan, GAIA Alaçatı ve GAIA Bazaar’da yer alan barlarımızı Alaçatı’nın eski elektrik direklerinden tasarladık.

Sizleri GAIA Alaçatı ve GAIA Bazaar da Alaçatı’nın eşsiz mimarili tarihi taş evlerinde ağırlıyoruz. Bu tarihi evlerimizi, sizleri güzelliklerle sarmak ve kendinizi sanki yakın bir arkadaşınızın evinde hissetmenizi sağlamak için el emeği düş kapanları, kanaviçeler, aksesuarlar ve egzotik sepetlerle dekore ettik.

Yoğun ve yorucu şehir hayatından sizleri çıkarmak ve Ege’nin begonvil kokulu sokaklarında mutluluğu ve huzuru tekrar bulmanızı istiyoruz. Bizler, insanların bir araya gelerek güzel vakitleri kutlamaları gerektiğine inanıyoruz. Tatiller ise bu güzel vakitlerin en kıymetlileri. Arkadaşlarınızla, ailenizle ister birkaç gün isterseniz birkaç hafta geçireceğiniz güzel vakitlerde sizleri otellerimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. En güzel tatilleriniz için GAIA Otellerinin kapıları açık içeri girin.

Menü