SEYAHAT GÜNCELLEMESİ

GAIA BAZAAR

Covid-19

Koronavirüsün (Covid-19) dünya çapında artan yayılımının ortasında, misafirlerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı ve esenliği birinci önceliğimiz olmaya devam ediyor.

Rezervasyon hüküm ve koşullarında tam esnekliğe bağlıyız ve otellerimizin politikası buna göre güncellendi. Her bir otel, zaman zaman yerel yetkililerin tavsiye ettiği şekilde gerekli işlemleri yapabilir, bu nedenle lütfen iptal koşullarıyla ilgili ayrıntılar için ilgili otele danışın. Bir seyahat acentesi veya çevrimiçi rezervasyon platformu (örneğin Booking.com, Expedia) aracılığıyla yapılan rezervasyonlar için lütfen doğrudan sağlayıcınızla iletişime geçin.

Gelişen durumu izlemeye devam edeceğiz ve bu politikayı inceleme altında tutacağız. Tüm otellerimiz, tüm yerel yasalar dahil olmak üzere kapsamlı sağlık ve güvenlik prosedürlerine uymak zorundadır ve konuk odalarındaki ortak alanların ve yüksek temas noktalarının temizlik sıklığını artırmıştır.

Bunlar zorlu zamanlar – güveniniz için teşekkür ederiz ve sizi en kısa zamanda açık kalplerle ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Menü